Kemer Paintball Sahası

Kemer Paintball Sahamız

 

Kemer lokasyonuna yakın Göynük beldesinde yer alan Kemer Panintball sahamız 10.000 m²’ lik alan üzerine kurulmuştur. Tekirova, Beldibi, Göynük, Kumluca, Finike, Demre ve Kemer bölgelerinden gelen misafirlerimizi ağırlamaktadır. Kemer Paintball Sahamız 18 yıllık bir deneyime sahiptir ve Kemer Paintball sahamız Antalya’ nın ilk Paintball sahasıdır. Paintball sahamızın bulunduğu alanda ücretsiz mangal keyfi ve piknik masaları mevcuttur.

 

Kemer Paintball Sahamız 24 saat hizmet verebilecek altyapıya sahiptir, çalışanlarımız yabancı misafirlerimize hizmet verebilecek eğitim ve dil bilgisine sahiptir. Kemer Paintball Sahamızda çocuklar için farklı oyun senaryoları ve güvenlik hizmetleri sunulmaktadır. Kemer paintball sahamızda boyalı ve lazer paintpall oyunları hizmetimiz mevcut olup sahanın konumu ormanlık bölgede olması nedeniyle gizemli bir atmosfere sahiptir ve katılımcılar Antalya’ nın güneşinden etkilenmeden keyifle paintball oynarlar.

Kemer Paintball Sahası fiyatları için bizimle iletişime geçebilir ve sizin için hazırladığımız şirketlere, öğrencilere ve gruplara özel paintball paket fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Kemer Paintball Fiyatları için 0(535) 965 99 64 numaralı telefonumzdan bize ulaşabilir ya da info@antalyapaintball.com e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz.